Продукція > 3M (TC) > VG-516B-0.5-36
VG-516B-0.5-36
VG-516B-0.5-36 3M (TC)
VG-500_Series_VG_516.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DOUBLE SIDED BLK 1/2"X36YDS
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 108' (32.9m) 36 yds
Thickness: 0.0660" (66.0 mils, 1.700mm)
Tape Type: Double Sided Foam
Width: 0.50" (12.70mm) 1/2"
Usage: Vibration Damping
Adhesive: Synthetic Rubber Based
Backing, Carrier: Polyethylene Foam
Thickness - Adhesive: 0.0018" (1.8 mils, 0.046mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DOUBLE SIDED BLK 1/2"X36YDS, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 108' (32.9m) 36 yds, Thickness: 0.0660" (66.0 mils, 1.700mm), Tape Type: Double Sided Foam, Width: 0.50" (12.70mm) 1/2", Usage: Vibration Damping, Adhesive: Synthetic Rubber Based, Backing, Carrier: Polyethylene Foam, Thickness - Adhesive: 0.0018" (1.8 mils, 0.046mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm).