Продукція > 3M (TC) > VG-516B-0.75-36
VG-516B-0.75-36
VG-516B-0.75-36 3M (TC)
VG-500_Series_VG_516.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DOUBLE SIDED BLK 3/4"X36YDS
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 108' (32.9m) 36 yds
Thickness: 0.0660" (66.0 mils, 1.700mm)
Tape Type: Double Sided Foam
Width: 0.75" (19.05mm) 3/4"
Backing, Carrier: Polyethylene Foam
Thickness - Adhesive: 0.0018" (1.8 mils, 0.046mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DOUBLE SIDED BLK 3/4"X36YDS, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 108' (32.9m) 36 yds, Thickness: 0.0660" (66.0 mils, 1.700mm), Tape Type: Double Sided Foam, Width: 0.75" (19.05mm) 3/4", Usage: Vibration Damping, Adhesive: Synthetic Rubber Based, Backing, Carrier: Polyethylene Foam, Thickness - Adhesive: 0.0018" (1.8 mils, 0.046mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm).