VG10-24S250
VG10-24S250 Volgen + Furuno
VG10-Series-Full-Specification.pdf
Виробник: Volgen + Furuno
Description: DC DC CONVERTER 250V 10W
Packaging: Bulk
Features: OCP, OVP, SCP
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.50" H (50.8mm x 25.4mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: High Voltage - Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 40mA
Supplier Device Package: 4-DIP
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 250V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 250V 10W, Packaging: Bulk, Features: OCP, OVP, SCP, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.50" H (50.8mm x 25.4mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: High Voltage - Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 40mA, Supplier Device Package: 4-DIP, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 250V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.