VG1060NM18I-MK
VG1060NM18I-MK Antenna Technologies Limited Company
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 1060 MHZ OMNI ANT MOUNT KIT
Features: Cable - 457.2mm
Packaging: Box
Frequency Range: 1.03GHz ~ 1.09GHz
Termination: N Type Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.2
Frequency (Center/Band): 1.06GHz
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Description: 1060 MHZ OMNI ANT MOUNT KIT, Features: Cable - 457.2mm, Packaging: Box, Frequency Range: 1.03GHz ~ 1.09GHz, Termination: N Type Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.2, Frequency (Center/Band): 1.06GHz, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.