VG1370BM15F-MK
VG1370BM15F-MK Antenna Technologies Limited Company
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 1370-MHZ OMNI ANT MOUNT KIT
Packaging: Box
Features: Cable - 4.57m
Frequency Range: 1.35GHz ~ 1.39GHz
Termination: BNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.2
Frequency (Center/Band): 1.37GHz
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Description: 1370-MHZ OMNI ANT MOUNT KIT, Packaging: Box, Features: Cable - 4.57m, Frequency Range: 1.35GHz ~ 1.39GHz, Termination: BNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.2, Frequency (Center/Band): 1.37GHz, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.