VG2430FML1TMSSA
VG2430FML1TMSSA Antenna Technologies Limited Company
VG2430FML1TMSSA.pdf
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 2430 MHZ OMNI ANTENNA
Packaging: Box
Features: Cable - 350mm
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.2
Frequency (Center/Band): 2.45GHz
Part Status: Active
Power - Max: 30 W
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2430 MHZ OMNI ANTENNA, Packaging: Box, Features: Cable - 350mm, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.2, Frequency (Center/Band): 2.45GHz, Part Status: Active, Power - Max: 30 W.