VG2450FXNFG6
VG2450FXNFG6 Antenna Technologies Limited Company
VG2450FXNFG6.pdf
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 2450 MHZ OMNI ANTENNA
Packaging: Box
Features: Cable - 300mm
Mounting Type: Mast Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Gain: 6dBd
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.2
Frequency (Center/Band): 2.45GHz
Part Status: Active
Power - Max: 30 W
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2450 MHZ OMNI ANTENNA, Packaging: Box, Features: Cable - 300mm, Mounting Type: Mast Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Gain: 6dBd, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.2, Frequency (Center/Band): 2.45GHz, Part Status: Active, Power - Max: 30 W.