VG2450MK
VG2450MK Antenna Technologies Limited Company
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 2450 MHZ OMNI ANT MOUNT KIT
Packaging: Box
Features: Cable - 300mm
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.2
Frequency (Center/Band): 2.45GHz
Part Status: Active
Power - Max: 30 W
Написати відгук
Description: 2450 MHZ OMNI ANT MOUNT KIT, Packaging: Box, Features: Cable - 300mm, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.2, Frequency (Center/Band): 2.45GHz, Part Status: Active, Power - Max: 30 W.