VG2450SSBFRPTM7G3
VG2450SSBFRPTM7G3 Antenna Technologies Limited Company
VG2450SSBFRPTM7G3.pdf
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 2400 MHZ OMNI ANTENNA
Features: Cable - 2.13m
Packaging: Box
Mounting Type: Mast Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Gain: 3dBd
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.2
Frequency (Center/Band): 2.45GHz
Part Status: Active
Power - Max: 30 W
Написати відгук
Description: 2400 MHZ OMNI ANTENNA, Features: Cable - 2.13m, Packaging: Box, Mounting Type: Mast Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Gain: 3dBd, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.2, Frequency (Center/Band): 2.45GHz, Part Status: Active, Power - Max: 30 W.