VG3400L1TM14ISSA
VG3400L1TM14ISSA Antenna Technologies Limited Company
VG3400L1TM14ISSA.pdf
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 3400 MHZ OMNI ANTENNA
Packaging: Box
Features: Cable - 350mm
Mounting Type: Mast Mount
Frequency Range: 3.2GHz ~ 3.6GHz
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.2
Frequency (Center/Band): 3.4GHz
Part Status: Active
Power - Max: 30 W
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3400 MHZ OMNI ANTENNA, Packaging: Box, Features: Cable - 350mm, Mounting Type: Mast Mount, Frequency Range: 3.2GHz ~ 3.6GHz, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.2, Frequency (Center/Band): 3.4GHz, Part Status: Active, Power - Max: 30 W.