VG5800TFG6
VG5800TFG6 Antenna Technologies Limited Company
VG5800TFG6.pdf
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 5800 MHZ OMNI ANTENNA
Packaging: Box
Frequency Range: 5.25GHz ~ 5.9GHz
Gain: 6dBi
Termination: TNC Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Frequency (Center/Band): 5.575GHz
Part Status: Active
Power - Max: 20 W
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5800 MHZ OMNI ANTENNA, Packaging: Box, Frequency Range: 5.25GHz ~ 5.9GHz, Gain: 6dBi, Termination: TNC Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Frequency (Center/Band): 5.575GHz, Part Status: Active, Power - Max: 20 W.