Продукція > AMPHENOL AIR LB > VG95234B1-16A11SNJ
VG95234B1-16A11SNJ
VG95234B1-16A11SNJ Amphenol Air LB
Amphenol_J_Plating_05_2021__1_-2999839.pdf
Виробник: Amphenol Air LB
Description: VG95234 4C 4#25 SKT BOX RECP
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Black
Voltage Rating: 50V
Current Rating (Amps): 41A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Shielded
Number of Positions: 2
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 16A-11
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Reverse Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Cable Opening: 0.882" (22.40mm)
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Silver
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Zinc-Tin
Primary Material: Metal
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VG95234 4C 4#25 SKT BOX RECP, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Black, Voltage Rating: 50V, Current Rating (Amps): 41A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Shielded, Number of Positions: 2, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 16A-11, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.882" (22.40mm), Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Zinc-Tin, Primary Material: Metal.