Продукція > AMPHENOL AIR LB > VG95234B1-20A48SNJ
VG95234B1-20A48SNJ
VG95234B1-20A48SNJ Amphenol Air LB
Amphenol_J_Plating_05_2021__1_-2999839.pdf
Виробник: Amphenol Air LB
Description: VG95234 19C 19#15 SKT BOX RECP
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Black
Voltage Rating: 50V
Current Rating (Amps): 22A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Shielded
Number of Positions: 19
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 20A-48
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Reverse Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Cable Opening: 1.142" (29.00mm)
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Silver
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Zinc-Tin
Primary Material: Metal
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VG95234 19C 19#15 SKT BOX RECP, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Black, Voltage Rating: 50V, Current Rating (Amps): 22A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Shielded, Number of Positions: 19, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 20A-48, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 1.142" (29.00mm), Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Zinc-Tin, Primary Material: Metal.