Продукція > ITT CANNON, LLC > VG95234B1-28-22SN
VG95234B1-28-22SN ITT Cannon, LLC
CA_Bayonet_v2_2013.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN RCPT 6POS BOX MNT W/SKTS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MIL-C-5015 connectors, Description: Connector: military; socket; female; PIN: 6(3+3); VG95234; 22A,135A, Type of connector: military, Connector: socket, Kind of connector: female, Number of pins: 6 (3+3), Manufacturer series: VG95234, Current rating: 22A; 135A, Electrical mounting: crimped, Mechanical mounting: flange (4 holes); for panel mounting, Contact plating: silver plated, Case: size 28, Enclosure material: aluminium alloy, Colour: olive, Locking system: bayonet; external bayonet, Connector variant: with contacts, Conform to the norm: VG 95234, Plating material: cadmium.
Інші пропозиції VG95234B1-28-22SN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Connector: military; socket; female; PIN: 6(3+3); VG95234; 22A,135A
Type of connector: military
Connector: socket
Kind of connector: female
Number of pins: 6 (3+3)
Manufacturer series: VG95234
Current rating: 22A; 135A