Продукція > KYOCERA AVX > VGAS222022Y490DP
VGAS222022Y490DP KYOCERA AVX
Transguard-Automotive-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR GLASS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 6.8J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 33 V
Varistor Voltage (Min): 27 V
Varistor Voltage (Typ): 30 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 22 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR GLASS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 6.8J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 33 V, Varistor Voltage (Min): 27 V, Varistor Voltage (Typ): 30 V, Maximum AC Volts: 17 V, Maximum DC Volts: 22 V, Qualification: AEC-Q200.