Продукція > KYOCERA AVX > VGAS222026Y570DP
VGAS222026Y570DP
VGAS222026Y570DP KYOCERA AVX
Transguard-Automotive-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 35V 1.1KA 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 1.1 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 6.8J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 38.5 V
Varistor Voltage (Min): 31.5 V
Varistor Voltage (Typ): 35 V
Maximum AC Volts: 23 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 7000 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 35V 1.1KA 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 1.1 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 6.8J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 38.5 V, Varistor Voltage (Min): 31.5 V, Varistor Voltage (Typ): 35 V, Maximum AC Volts: 23 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 7000 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VGAS222026Y570DP VGAS222026Y570DP Виробник : Kyocera AVX Transguard-Automotive-Series.pdf Varistors 23VAC 26VDC 6.8J 700 0pF 35 V 57V