Продукція > KYOCERA AVX > VGAS222031Y650DP
VGAS222031Y650DP KYOCERA AVX
Transguard-Automotive-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR GLASS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 9.6J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V
Capacitance @ Frequency: 6100 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR GLASS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 9.6J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 42.9 V, Varistor Voltage (Min): 35.1 V, Varistor Voltage (Typ): 39 V, Maximum AC Volts: 25 V, Maximum DC Volts: 31 V, Capacitance @ Frequency: 6100 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції VGAS222031Y650DP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VGAS222031Y650DP VGAS222031Y650DP Виробник : Kyocera AVX Transguard-Automotive-Series.pdf Varistors 31Vdc 65V AECQ200 Va ristors