VGSOT36C-G3-08
VGSOT36C-G3-08 Vishay Semiconductors
vgsot03c-vgsot36c.pdf
Виробник: Vishay Semiconductors
ESD Protection Diodes / TVS Diodes ESD PROTECTION DIODE SOT23
на замовлення 10681 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 36VWM 71VC SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 45pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.6A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max), Supplier Device Package: SOT-23-3, Unidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 39V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 71V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції VGSOT36C-G3-08
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 45pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.6A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 39V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 71V
Power - Peak Pulse: 400W