VH2G3R3MF105000CE0
VH2G3R3MF105000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 3.3uF; 400VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VH
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 3.3µF
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø8x10.5mm
Mounting: SMD
Manufacturer series: VH
Diameter: 8mm
Height: 10.5mm
Operating voltage: 400V DC
Operating temperature: -55...105°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 3.3uF; 400VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VH, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 3.3µF, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø8x10.5mm, Mounting: SMD, Manufacturer series: VH, Diameter: 8mm, Height: 10.5mm, Operating voltage: 400V DC, Operating temperature: -55...105°C.