VHT100M450
VHT100M450 NTE Electronics, Inc
vht.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
Packaging: Bag
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 450 V
на замовлення 520 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL, Packaging: Bag, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 450 V.