VHT33M450
VHT33M450 NTE Electronics, Inc
vht.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 450 V
на замовлення 424 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 450 V.