VI0201550000G
VI0201550000G Amphenol Anytek
VIxx01x5xxxxG.pdf
Виробник: Amphenol Anytek
Description: TERM BLK 2POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Features: Interlocking (Side)
Packaging: Bulk
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-28 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Part Status: Active
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
на замовлення 6054 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERM BLK 2POS SIDE ENTRY 5MM PCB, Features: Interlocking (Side), Packaging: Bulk, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-28 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Part Status: Active, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.