Продукція > VIP > VIPER-100A
VIPER-100A
Виробник:
00+
на замовлення 92 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис VIPER-100A
Description: IC OFFLIN CONV FLBACK 5PENTAWATT, Packaging: Tube, Package / Case: Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads), Mounting Type: Surface Mount, Frequency - Switching: Up to 200kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 700V, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8V ~ 15V, Supplier Device Package: 5-PENTAWATT, Fault Protection: Current Limiting, Over Temperature, Voltage - Start Up: 11 V, Control Features: EN, Frequency Control, Soft Start, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 100 W.
Інші пропозиції VIPER-100A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VIPER100A Виробник : STM VIPER100-A.pdf Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Package / Case: Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency - Switching: Up to 200kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 700V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8V ~ 15V
Supplier Device Package: 5-PENTAWATT
Fault Protection: Current Limiting, Over Temperature
Voltage - Start Up: 11 V
Control Features: EN, Frequency Control, Soft Start
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 100 W
товару немає в наявності
VIPER100A VIPER100A Виробник : STMicroelectronics VIPER100_SP_A_ASP.pdf AC/DC Converters 700V 3A SMPS