Продукція > VIP > VIPER20A
VIPER20A
Виробник:
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис VIPER20A
Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт.
Інші пропозиції VIPER20A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VIPER 20A
Додати до обраних Обраний товар
Мікросхеми > Джерел живлення
товару немає в наявності
VIPER20A Виробник : STM VIPER20-A.pdf Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
товару немає в наявності
VIPER20A VIPER20A Виробник : STMicroelectronics AC/DC Converters 700V 0.5A SMPS