VIT028H6U1000C000
VIT028H6U1000C000 Vicor Corporation
ds-VIT028x6U1000y000-VICOR.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC/DC CNVRTR 12V 3.3V 5V 1099W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1099W
Size / Dimension: 9.19" L x 6.63" W x 0.95" H (233.4mm x 168.5mm x 24.2mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed, Conformal Coated
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 42V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 70A, 30A, 32A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: 3.3V
Voltage - Output 3: 5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 3
Voltage - Isolation: 500 V
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CNVRTR 12V 3.3V 5V 1099W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1099W, Size / Dimension: 9.19" L x 6.63" W x 0.95" H (233.4mm x 168.5mm x 24.2mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Conformal Coated, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 42V, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 70A, 30A, 32A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: 3.3V, Voltage - Output 3: 5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 3, Voltage - Isolation: 500 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VIT028H6U1000C000 VIT028H6U1000C000 Виробник : Vicor ds_VIT028x6U1000y000_VICOR-3045041.pdf Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 1000W 28V PS Parallelable