VJP12-25F190
VJP12-25F190 Vybronics Inc
v-jp12-25f190
Виробник: Vybronics Inc
Description: VIBRATION MOTOR 16K RPM 6.0G
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 3VDC
Size / Dimension: Rectangular - 0.472" x 0.394" (12.00mm x 10.00mm)
Function: Vibration, ERM (Haptic)
RPM: 10000 RPM
Type: DC Motor
Operating Temperature: -15°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Length - Shaft and Bearing: 0.276" (7.00mm)
Torque - Rated (oz-in / mNm): 0.083 / 0.588
на замовлення 3724 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VIBRATION MOTOR 16K RPM 6.0G, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 3VDC, Size / Dimension: Rectangular - 0.472" x 0.394" (12.00mm x 10.00mm), Function: Vibration, ERM (Haptic), RPM: 10000 RPM, Type: DC Motor, Operating Temperature: -15°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Length - Shaft and Bearing: 0.276" (7.00mm), Torque - Rated (oz-in / mNm): 0.083 / 0.588.