Продукція > KYOCERA AVX > VLAS120616E350RP
VLAS120616E350RP
VLAS120616E350RP KYOCERA AVX
AVX-VLAS-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 19.5V 200A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 200 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 21.84 V
Varistor Voltage (Min): 17.16 V
Varistor Voltage (Typ): 19.5 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 1400 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 19.5V 200A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 200 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 21.84 V, Varistor Voltage (Min): 17.16 V, Varistor Voltage (Typ): 19.5 V, Maximum AC Volts: 11 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 1400 pF @ 1 kHz, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLAS120616E350RP VLAS120616E350RP Виробник : KYOCERA AVX AVX-VLAS-Series.pdf Description: VARISTOR 19.5V 200A 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 200 A
Energy: 0.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 19.5 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 16 V
товару немає в наявності
VLAS120616E350RP VLAS120616E350RP Виробник : Kyocera AVX AVX_VLAS_Series-3162209.pdf Varistors 16V 1206 35V Clamp AEC-Q200