VLED40W-012
VLED40W-012 Thomas Research Products
VLED-40W-CV.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 3.5A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.5A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 3.5A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.5A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.