Продукція > TDK > VLF10045T-221MR90
VLF10045T-221MR90
VLF10045T-221MR90 TDK
VLF10045.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 220uH 20%
на замовлення 552 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 900MA 499MOHM SM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF10045T-221MR90 VLF10045T-221MR90 Виробник : TDK Corporation VLF10045.pdf Description: FIXED IND 220UH 900MA 499MOHM SM
товару немає в наявності