Продукція > TDK CORPORATION > VLF252012MT-150M-CA
VLF252012MT-150M-CA
VLF252012MT-150M-CA TDK Corporation
VLF252012MT-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 630MA 680MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 680mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 370mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 630 mA