Продукція > TDK CORPORATION > VLF252012MT-220M-CA
VLF252012MT-220M-CA
VLF252012MT-220M-CA TDK Corporation
VLF252012MT-CA.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 460MA 1 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 310mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 460 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 460MA 1 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 310mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 460 mA.