Продукція > TDK CORPORATION > VLF252012MT-4R7M
VLF252012MT-4R7M
VLF252012MT-4R7M TDK Corporation
VLF252012MT_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 1.09A 220MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 620mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.09 A