Продукція > VIKING > VLH453226-152M-2
VLH453226-152M-2 Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1.5mH; 55mA; R: 37Ω; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 1.5mH
Operating current: 55mA
Resistance: 37Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 4.5x3.2x2.6mm
Test frequency: 1kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1.5mH; 55mA; R: 37Ω; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 1.5mH, Operating current: 55mA, Resistance: 37Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 4.5x3.2x2.6mm, Test frequency: 1kHz.