Продукція > VIKING > VLH453226-1R2M
VLH453226-1R2M
VLH453226-1R2M Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1.2uH; 500mA; R: 200mΩ; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 1.2µH
Body dimensions: 4.5x3.2x2.6mm
Resistance: 0.2Ω
Operating current: 0.5A
Tolerance: ±20%
Test frequency: 1MHz
на замовлення 459 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1.2uH; 500mA; R: 200mΩ; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 1.2µH, Body dimensions: 4.5x3.2x2.6mm, Resistance: 0.2Ω, Operating current: 0.5A, Tolerance: ±20%, Test frequency: 1MHz.