Продукція > VIKING > VLH453226-271M
VLH453226-271M Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 270uH; 100mA; R: 6.8Ω; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.27mH
Operating current: 0.1A
Resistance: 6.8Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 4.5x3.2x2.6mm
Test frequency: 1MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 270uH; 100mA; R: 6.8Ω; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.27mH, Operating current: 0.1A, Resistance: 6.8Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 4.5x3.2x2.6mm, Test frequency: 1MHz.