Продукція > VIKING > VLH453226-3R9M
VLH453226-3R9M
VLH453226-3R9M Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 3.9uH; 500mA; R: 380mΩ; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 3.9µH
Body dimensions: 4.5x3.2x2.6mm
Resistance: 0.38Ω
Operating current: 0.5A
Tolerance: ±20%
Test frequency: 1MHz
на замовлення 210 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 3.9uH; 500mA; R: 380mΩ; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 3.9µH, Body dimensions: 4.5x3.2x2.6mm, Resistance: 0.38Ω, Operating current: 0.5A, Tolerance: ±20%, Test frequency: 1MHz.