Продукція > VIKING > VLH453226-680M
VLH453226-680M Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; 180mA; R: 1.9Ω; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 68µH
Operating current: 0.18A
Resistance: 1.9Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 4.5x3.2x2.6mm
Test frequency: 1MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; 180mA; R: 1.9Ω; ±20%; 4.5x3.2x2.6mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 68µH, Operating current: 0.18A, Resistance: 1.9Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 4.5x3.2x2.6mm, Test frequency: 1MHz.