Продукція > TDK CORPORATION > VLP5610T-100MR65
VLP5610T-100MR65
VLP5610T-100MR65 TDK Corporation
VLP56%20Type.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 650MA 450MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 450mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 720mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 650 mA