VLP8040T-2R2N
VLP8040T-2R2N TDK Corporation
withdrawn_inductor_commercial_power_vlp8040_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 6.2A 15 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.343" L x 0.339" W (8.70mm x 8.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 6.2 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 6.2A 15 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.343" L x 0.339" W (8.70mm x 8.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 6.2 A.
Інші пропозиції VLP8040T-2R2N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLP8040T-2R2N VLP8040T-2R2N Виробник : TDK Corporation withdrawn_inductor_commercial_power_vlp8040_en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 6.2A 15 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 6.2 A