VLP8040T-330M
VLP8040T-330M TDK Corporation
withdrawn_inductor_commercial_power_vlp8040_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 33UH 1.8A 110 MOHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-VLS6045EX-330M.
Інші пропозиції VLP8040T-330M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLP8040T-330M VLP8040T-330M Виробник : TDK Corporation withdrawn_inductor_commercial_power_vlp8040_en.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.8A 110 MOHM SMD