VLP8040T-470M
VLP8040T-470M TDK Corporation
withdrawn_inductor_commercial_power_vlp8040_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 47UH 1.5A 160 MOHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-VLS6045EX-470M.
Інші пропозиції VLP8040T-470M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLP8040T-470M VLP8040T-470M Виробник : TDK Corporation withdrawn_inductor_commercial_power_vlp8040_en.pdf Description: FIXED IND 47UH 1.5A 160 MOHM SMD