VLP8040T-4R7M
VLP8040T-4R7M TDK Corporation
withdrawn_inductor_commercial_power_vlp8040_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 4.4A 25 MOHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-VLS6045EX-4R7M.
Інші пропозиції VLP8040T-4R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLP8040T-4R7M VLP8040T-4R7M Виробник : TDK Corporation withdrawn_inductor_commercial_power_vlp8040_en.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 4.4A 25 MOHM SMD