VLP8040T-681M
VLP8040T-681M TDK Corporation
withdrawn_inductor_commercial_power_vlp8040_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 680UH 300MA 2.2OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції VLP8040T-681M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLP8040T-681M VLP8040T-681M Виробник : TDK Corporation withdrawn_inductor_commercial_power_vlp8040_en.pdf Description: FIXED IND 680UH 300MA 2.2OHM SMD
товару немає в наявності
VLP8040T-681M VLP8040T-681M Виробник : TDK withdrawn_inductor_commercial_power_vlp8040_en.pdf Fixed Inductors 680uH