Продукція > TDK > VLS201610CX-R24M
VLS201610CX-R24M
VLS201610CX-R24M TDK
nductor_commercial_power_vls201610cx-1_en-1150136.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 0.24uH 4.35A 40mOhms Pwr Circuit Inductor
на замовлення 7044 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук