Продукція > TDK > VLS201610HBX-100M
VLS201610HBX-100M
VLS201610HBX-100M TDK
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 0.61A 10uH 768mOhm 2x1.6mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук