Продукція > TDK > VLS201612HBX-100M
VLS201612HBX-100M
VLS201612HBX-100M TDK
tdk_07222020_vls3012hbx_en.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 0.67A 10uH 756mOhm 2x1.6mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук