Продукція > TDK > VLS252010HBX-100M
VLS252010HBX-100M
VLS252010HBX-100M TDK
tdk_01312020_VLS-HBX.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 0.68A 10uH 552mOhm 2.5x2mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук