Продукція > TDK CORPORATION > VLS252010HBX-220M-1
VLS252010HBX-220M-1
VLS252010HBX-220M-1 TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls252010hbx-1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Inductance: 22 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Inductance: 22 µH.