Продукція > TDK > VLS252010HBX-4R7M
VLS252010HBX-4R7M
VLS252010HBX-4R7M TDK
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.09A 4.7uH 250mOhm 2.5x2mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук