Продукція > TDK > VLS252012CX-1R5M
VLS252012CX-1R5M
VLS252012CX-1R5M TDK
nductor_commercial_power_vls252012cx-1_en-1150062.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.5uH 2.44A 74mOhms Pwr Circuit Inductor
на замовлення 3469 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук